OMBRE & SOMBRE

7

OMBRE

Ombre to absolutny hit ostatnich sezonów na ogólnoświatowej scenie fryzjerstwa i mody. To także doskonała propozycja koloryzacji dla Kobiet, które pragną zmiany, ale nie diametralnej metamorfozy. Rozjaśnianie w stylu ombre dotyka tylko końcówek włosów i rozświetla je zaledwie o kilka tonów, pozostawiając jednocześnie nieco ciemniejsze kosmyki przy nasadzie. Jest to niezwykle delikatny i subtelny zabieg, który nietuzinkowo i nieinwazyjnie odświeży każdy look.

*Zarezerwuj wizytę on-line – za usługę
zapłacisz dopiero w naszym salonie po jej wykonaniu.

SOMBRE

Podczas gdy efekt ombre dedykujemy brunetkom, zabieg bliźniaczy, sombre, został stworzony z myślą o Kobietach mogących pochwalić się słowiańsko-skandynawską urodą. Koloryzacyjny trend, na punkcie którego oszalały miliony na całym świecie, to niespotykanie naturalny i lekki zabieg farbowania, który cechuje się delikatnym rozjaśnieniem, przypominającym to, którego poszukujemy w promieniach letniego słońca. Nie bez powodu poetycko nazywany bywa „subtelnym muśnięciem słońca”.

Efekt sombre rozświetla twarz, modeluje fryzurę i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Stylistki Mila Beauty nie tylko dobiorą do Twojej koloryzacji piękne i efektowne cięcie, które podkreśli uzyskany efekt, ale również posłużą radą o najodpowiedniejszych rodzajach modelowania i kosmetykach pielęgnacyjnych dla tego rodzaju farbowania.

*Zarezerwuj wizytę on-line – za usługę
zapłacisz dopiero w naszym salonie po jej wykonaniu.

Zobacz NIEZWYKŁE efekty naszych klientek po zabiegu :

OMBRE

SOMBRE

Hej piękna! chcesz zgarnąć
rabat -10% na pierszą wizytę?

Zapisz się do newslettera!